A A A

IV Konferencja „ASF – niekończąca się opowieść” 7 - 8 marzec 2019 Białowieża

 

IV Konferencja

 

„ASF – niekończąca się opowieść”

 

7 - 8 marzec 2019

 

Białowieża

 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Inspektorzy Weterynarii

 

Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych Oddział Białystok, wraz z Podlaskim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii w Białymstoku i Północno-Wschodnią Izbą Lekarsko-Weterynaryjną w Białymstoku zapraszają do Białowieży na IV Konferencję ASF, zatytułowaną w tym roku „ASF- niekończąca się opowieść”. Konferencja jest konsekwencją dalszego rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń, oraz chęcią podzielenia się przez Powiatowych Lekarzy Weterynarii swoimi doświadczeniami - tymi dobrymi i mniej dobrymi przy zapobieganiu i zwalczaniu ASF, a w szczególności działań w ogniskach tej choroby. Uczestnicy poprzednich trzech konferencji zdopingowali nas do zorganizowania w Białowieży kolejnego spotkaniach, na którym szczególnie pierwszego dnia, zamkniętego tylko dla Inspekcji Weterynaryjnej, w szczerej aż „do bólu” kilkugodzinnej dyskusji można uzyskać praktyczną wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem zdobytym na „polu walki”. Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie Koleżanek i Kolegów z całego kraju, pragniemy poinformować, że w tym roku zwiększamy liczbę uczestników o ok. 50 miejsc. Konsekwencją tego będzie przeniesienie spotkania kolacyjnego z dotychczasowej Restauracji „Parkowa” do oddalonego od miejsca Konferencji o ok. 2 km Hotelu „Białowieski”.

 

Pierwszego dnia 7.03.2019 r. rejestracja uczestników przed Aulą Białowieskiego Parku Narodowego będzie możliwa już od godz. 10.00, a uczestnicy będą mogli od godz. 11.00, przed Konferencją wzmocnić się posiłkiem puszczańskim. Wejście do sali konferencyjnej tylko z otrzymanymi przy rejestracji identyfikatorami.

 

Po prelekcjach i dyskusji pierwszego dnia, mniej więcej ok. godz. 18 będzie podstawiony autokar, który dowiezie uczestników do Hotelu „Białowieski”. Osoby które będą miały nocleg w „Pokojach Gościnnych” lub innym obiekcie noclegowym niż w/w hotel, a nie skorzystają z możliwości nocnego spaceru po Białowieży, będą mogły skorzystać w godz. 24.00 – 2.00 z podstawionego busa by dotrzeć do miejsc swojego noclegu.

 

Doba hotelowa w Hotelu „Białowieski” kończy się o godz. 11.00, a więc osoby jadące 8.03.2019 r. na wykłady do Auli Białowieskiego Parku Narodowego ( początek godz. 9.00 ) powinny zabrać już ze sobą swoje bagaże.

 

Po Konferencji zapraszamy na tradycyjny poczęstunek myśliwski ( z pieczonym dzikiem w roli głównej – na pewno wolny od ASF) aby nabrać sił przed czekającą uczestników podróżą powrotną.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie wypełnionego wzoru ZGŁOSZENIA drogą mailowa na adres hajvitavet@op.pl i dokonanie wpłaty 350,00 zł na konto PTNW O/Białystok

 

BGŻ S.A. Oddz. Op. w Białymstoku nr. 83 2030 0045 1110 0000 0073 1640 z dopiskiem „Konferencja ASF„

 

Osoby zwolnione z VAT zobowiązane są do złożenia podpisu we wskazanym miejscu na ZGŁOSZENIU.

 

W tym roku organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc noclegowych, szczególnie w „Pokojach Gościnnych” Białowieskiego Parku Narodowego, które polecamy m. in. ze względu na miejsce Konferencji. ( prosimy o wzajemne „dogadywanie” się, aby pokoje 2-3 osobowe były w pełni wykorzystane ). Rezerwacja noclegów tel. 85 68297 29 z zaznaczenie „ Konferencja ASF „. Warto zaglądnąć na stronę www.bpn.com.pl zakładka Pokoje Gościnne BPN

 

Również proponujemy noclegi w Hotelu „Białowieski „ ( miejsce uroczystej kolacji ), który poleca także basen, sauny, SPA i inne atrakcje - strona www.hotel.bialowieski.pl . Możliwość zarezerwowania noclegu w Hotelu „Białowieski” pod nr 85 744 43 80 w. 2 z zaznaczenie „ Konferencja ASF”.

 

Ze względu na duże zainteresowanie Konferencją ( w ubiegłym roku zapisy trwały tylko 1 tydzień ) i ograniczoną ilość uczestników, prosimy o podjęcie szybkiej decyzji, przesłanie wypełnionego ZGŁOSZENIA i w dalszej kolejności wpłaty 350,00 zł na podane wyżej konto PTNW O/Białystok .

 

Obowiązuje kolejność zgłoszeń

 

Kontakt w sprawach organizacyjnych : Jan Dynkowski tel. 696 492 884

 

Kontakt w sprawach finansowych : Sławomir Wołejko tel. 664 468 933

 

 

Do zobaczenia

 

w imieniu organizatorów

 

Przewodniczący PTNW o/Białystok Jan Dynkowski

 

 

 

Ważne dokumenty do pobrania: