A A A

Zasłużony dla PTNW

 

Zasłużeni dla PTNW

 

Bacharewicz Anatol (1978)

 

Bartosz Bogdan (1978)

 

Chwalibóg Jan (1978)

 

Grzywiński Leszek (1978)

 

Janiak Tadeusz (1978)

 

Kossakowski Stefan (1978)

 

Kraczkowski Henryk (1978)

 

Królak Marian (1978)

 

Krzywoszyński Wojciech (1978)

 

Malicki Konrad (1978)

 

Markiewicz Kazimierz (1978)

 

Oyrzanowska Janina (1978)

 

Ramisz Alojzy (1978)

 

Sosnowski Andrzej (1978)

 

Świeżyński Krzysztof (1978)

 

Tarasewicz Wacław (1978)

 

Tropiło Jan (1978)

 

Badura Ryszard (1978)

 

Piusiński Wojciech (1979)

 

Cąkała Anna (1980)

 

Czarnowski Adam (1980)

 

Dziąba Konrad (1980)

 

Gołębiowski Stanisław (1980)

 

Janowski Tomasz (1980)

 

Kaszubkiewicz Czesław (1980)

 

Łosiński Tadeusz (1980)

 

Malicka Elżbieta (1980)

 

Markiewicz Zofia (1980)

 

Melnarowicz Teresa (1980)

 

Rosłanowski Kazimierz (1980)

 

Szańkowska Zofia (1980)

 

Wyrzykowski Zygmunt (1980)

 

Żakiewicz Marek (1980)

 

Baraniecki Stefan (1981)

 

Chyliński Gracjan (1981)

 

Fiedoruk Jerzy (1981)

 

Laszczka Andrzej (1981)

 

Lubieniecki Bronisław (1981)

 

Maciołek Henryk (1981)

 

Międzobrodzki Kazimierz (1981)

 

Nagórna-Stasiak Barbara (1981)

 

Pełczyńska Elżbieta (1981)

 

Przeorska Barbara (1981)

 

Rutkowiak Bohdan (1981)

 

Schollenberger Antoni (1981)

 

Trawińska Janina (1981)

 

Wierzchoś Edward (1981)

 

Załucki Grzegorz (1981)

 

Prost Edmund (1981)

 

Bondarenko Jan (1982)

 

Stypuła Jan (1982)

 

Donigiewicz Krzysztof (1982)

 

Ganowicz Michał (1982)

 

Jakubowski Stefan (1982)

 

Samborski Zbigniew (1982)

 

Szymański Romuald (1982)

 

Żebracki Antoni (1982)

 

Koper Stanisław (1983)

 

Milart Zbigniew (1983)

 

Wołoszyn Stanisław (1983)

 

Boryczko Zdzisław (1983)

 

Borzemska Wanda (1983)

 

Cąkała Stanisław (1983)

 

Czapliński Franciszek (1983)

 

Dziubek Tadeusz (1983)

 

Fryc Jerzy (1983)

 

Gill Janusz (1983)

 

Glazer Tadeusz (1983)

 

Kamyszek Franciszek (1983)

 

Kurek Czesław (1983)

 

Szynkiewicz Zbigniew (1983)

 

Tereszczuk Stanisław (1983)

 

Twardowski Hubert (1983)

 

Wawrzkiewicz Janusz (1983)

 

Wieczorowski Stefan (1983)

 

Wilczyński Mikołaj (1983)

 

Szeligowski Eustachy (1985)

 

Gargula Henryk (1987)

 

Grajewska Apolonia (1987)

 

Haremski Tadeusz (1987)

 

Kanicki Stanisław (1987)

 

Karaszkiewicz Michał (1987)

 

Kopczewski Antoni (1987)

 

Lewkowicz Hanna (1987)

 

Libelt Krzysztof (1987)

 

Olszewski Andrzej (1987)

 

Rokosz Bogumił (1987)

 

Roszkowski Jacek (1987)

 

Stępkowski Stefan (1987)

 

Taraczyński Stefan (1987)

 

Tischner Marian (1987)

 

Wiśniewski Eugeniusz (1987)

 

Zaleski Jerzy (1987)

 

Żuchowska Ewa (1987)

 

Barej Wiesław (1987)

 

Kluciński Włodzimierz (1987)

 

Bogdanowicz Irena (1992)

 

Dembiński Zygmunt (1992)

 

Frymus Tadeusz (1992)

 

Gliński Zdzisław (1992)

 

Kita Jerzy (1992)

 

Kłos Zdzisław (1992)

 

Krupa Jan (1992)

 

Lutyński Władysław (1992)

 

Mazurkiewicz Michał (1992)

 

Ostromecki Jacek (1992)

 

Pawelec Mieczysław (1992)

 

Perski Zbigniew (1992)

 

Romniuk Konstanty (1992)

 

Szkucik Krzysztof (1992)

 

Taborski Adam (1992)

 

Witała Bogdan (1992)

 

Wojciechowski Krzysztof (1992)

 

Wyrost Piotr (1992)

 

Klos Heinz (1992)

 

Scheibner Gerard (1992)

 

Prost Maria (1995)

 

Szeleszczuk Piotr (1995)

 

Szulc Marcin (1995)

 

Fitko Remigiusz (1996)

 

Golnik Witold (1996)

 

Kozłowski Jarogniew (1996)

 

Madej Janusz (1996)

 

Makarska Małgorzata (1996)

 

Raułuszkiewicz Stanisław (1996)

 

Staroniewicz Zdzisław (1996)

 

Hagenlocher Horst (1996)

 

Bobowiec Ryszard (2000)

 

Flieger Stanisław (2000)

 

Grabowski Krystyn (2000)

 

Pomorski Zbigniew (2000)

 

Rzedzicki Jerzy (2000)

 

Fedorczyk Ryszard (2000)

 

Kowalczyk Jan (2000)

 

Krasoń Jerzy (2000)

 

Szarek Józef (2000)

 

Zawadzki Wojciech (2000)

 

Żelazny Jan (2000)

 

Malinowski Edward (2002)

 

Markowska-Daniel Iwona (2002)

 

Salwa Andrzej (2002)

 

Skrzek Zbigniew (2002)

 

Stosik Michał (2002)

 

Szczawiński Jacek (2002)

 

Młynarczyk Jerzy (2003)

 

Przewoski Włodzimierz (2003)

 

Scheuring Witold (2003)

 

Szenfeld Jerzy (2003)

 

Zdunkiewicz Tadeusz (2003)

 

Gajęcki Maciej (2004)

 

Kupczyńska Marta (2004)

 

Rokicki Eligiusz (2004)

 

Rozmiłowski Kazimierz (2004)

 

Rudziński Witold (2004)

 

Rybarczyk Lech (2004)

 

Swoboda Izabella (2004)

 

Tropiło Ewa (2004)

 

Waszkiewicz Marian (2004)

 

Żmudziński Jan (2004)

 

Lis Henryk (2007)

 

Cybulski Wojciech (2008)

 

Gogolewski Lech (2008)

 

Jaroszewski Jerzy (2008)

 

Kleczkowski Mirosław (2008)

 

Kneblewski Piotr (2008)

 

Konicki Andrzej (2008)

 

Minta Zenon (2008)

 

Roczniak Wojciech (2008)

 

Rola Jerzy (2008)

 

Stępnicka Jadwiga (2008)

 

Strzałkowski Leonard (2008)

 

Wąsowicz Krzysztof (2008)

 

Zduńczyk Sławomir (2008)

 

Kaba Jarosław (2010)

 

Kalicki Mirosław (2010)

 

Pidsudko Zenon (2010)

 

Szweda Wojciech (2010)

 

Wieliczko Alina (2010)

 

Binek Marian (2012)

 

Bronicka Anna (2012)

 

Czerniawski Andrzej (2012)

 

Czerski Marian (2012)

 

Galik-Chojak Albina (2012)

 

Gałązka Hanka (2012)

 

Juchniewicz Andrzej (2012)

 

Kołacz Roman (2012)

 

Kudyba Emilian (2012)

 

Lisowska Krystyna (2012)

 

Parzych Roman (2012)

 

Szabłoński Lesław (2012)

 

Świątalska Agnieszka (2012)

 

Twardoń Jan (2012)

 

Boska Małgorzata (2012)

 

Budzyk Jolanta (2012)

 

Galant Karol (2012)

 

Nicpoń Józef (2012)

 

Ostaszewski Piotr (2012)

 

Grądzki Zbigniew (2015/2016)

 

Orzechowski Arkadiusz (2015/2016)

 

Stefaniak Tadeusz (2015/2016)

 

Winiarczyk Stanisław (2015/2016)

 

Berlińska Agnieszka (2017)

 

Białowąs Józef (2017)

 

Grochocka Iwona (2017)

 

Kamiński Sławomir (2017)

 

Kowalewska Alicja (2017)

 

Lutnicki Krzysztof (2017)

 

Wojewoda Leszek (2017)


 

Instytucje

 

Akademia Rolnicza w Lublinie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (2004)

 

Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu (2012)

 

Zakłady medyczne BIOFACTOR, firma „Medivet”, firma „Royal Canin” (2015/2016)